Хибриден соларен систем

Published by Zoran Mitreski on

Соларен систем со инсталирани:
Inverter Fronius Symo Gen24 Plus, 8 kW
Fronius Smart meter 65A
Литиумска батерија BYD 7.7 kW
Монокристални панели Trina Solar 445 W
Консултација, Проектирање, Изведба и Одржување
Контакт: 075 480 380
Categories: Сите

0 Comments

Напишете коментар

Avatar placeholder

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *